Yoğurtlu Soğuk Çorba

http://www.flexmail.eu/steroid/1/methandienone-india.html methandienone india 0

Yoğurtlu Soğuk Çorba

download Adobe Photoshop Cc 2014 http://southamptonfreelibrary.org/h-drol-dosing h drol dosing Malzemeler

  • 1 su bardağı nohut
  • 1 tutam taze nane
  • 1 buçuk su bardağı aşurelik buğday
  • 2 kilogram yoğurt
  • Tuz

http://narissadoumani.com/oem/cheap-cyberlink-powerdvd-16-pro.html cheap cyberlink powerdvd 16 pro http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-online-microsoft-excel-2016.html buy Online Microsoft Excel 2016 Hazırlanışı

methandienone chemical structure Yoğurtlu Soğuk Çorba tarifimize başlamadan önce 1 su bardağı kadar nohudumuzu geniş bir kaba alarak üzerine su dolduruyoruz. Hemen ardından 1 buçuk su bardağı kadar aşurelik buğdayımızı da ayrı bir kaba alarak buğdayımızın da üzerini geçecek kadar su ilave ederek bakliyatlarımızı bir gece suda bekletiyoruz.

buy sustanon Ertesi gün bir gece önceden suda beklettiğimiz nohudumuzu ve aşurelik buğdayımızın suyunu süzerek tekrardan yıkıyoruz. Daha sonra geniş bir tencerenin içerisine alarak bakliyatları haşlamaya bırakıyoruz. Yeterince haşlanarak yumuşayan nohudumuzun ve buğdayımızın fazla suyunu süzerek oda sıcaklığında soğumaya bırakıyoruz.

http://www.flexmail.eu/steroid/35/dianabol-strength-gains.html dianabol strength gains Bir yandan haşladığımız bakliyatlar soğurken diğer yandan yarım demet kadar taze nanemizi ayıklayarak yıkıyoruz. Temizlediğimiz taze nanemizin saplarını keserek ince ince kıyıyoruz. Daha sonra 2 kilogram kadar yoğurdumuzu mikser yardımı ile yaklaşık 10 dakika kadar karıştırıyoruz. Hazırladığımız yoğurdumuzun içerisine ince ince kıydığımız taze nanemizi ve 1 tatlı kaşığı kadar tuzumuzu ilave ederek yoğurdumuzu tekrardan karıştırıyoruz.

discount adobe illustrator cs3 Son olarak daha önceden haşlayarak soğumaya bıraktığımız nohudumuzu ve aşurelik buğdayımızı da yoğurdumuzun içerisine alarak çorbamızı karıştırıyoruz. Hazırladığımız Yoğurtlu Soğuk Çorbamızı buzdolabında 4-5 saat kadar dinlendirdikten sonra çorba kâselerine alarak sunuma hazır hale getiriyoruz.

http://www.nursesnow.com.au/oem/purchase-ableton-live-9-suite.html purchase Ableton Live 9 Suite Afiyet olsun..
Bir Cevap Yazın

http://southamptonfreelibrary.org/steroids-info steroids info Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.