Pratik Taze Fasülye Konservesi

oral winstrol dosage 0

Pratik Taze Fasülye Konservesi

discount macware logo design studio pro 15 Kuşkusuz ki her şey mevsiminde güzel.  Meyveleri de sebzeleri de mevsiminde tüketmek en güzeli ve en sağlıklısı. Ama bazen öyle lezzetler var ki yaz kış demeden canımız ister. Bu durumlar için ise en doğal çözüm mevsiminde ki meyvelerin veya sebzelerin doğal yollarla saklanması. Uzmanlar besinlerin saklanmasını şu şekilde sıralıyor;

  • Kurutarak
  • Konserve yaparak
  • Derin dondurucuda saklayarak

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-online-autodesk-revit-architecture-2012.html buy Online Autodesk Revit Architecture 2012 Şimdi sizler için annelerimizden ve ananelerimizden bizlere miras kalan saklama şekillerinden ‘konserve’nin nasıl yapıldığını paylaşıyoruz.

metabolites of methandienone metabolites of methandienone Malzemeler

  • 2 kilogram taze fasulye
  • 2,5 kilogram domates
  • Tuz
  • Kavanoz

http://southamptonfreelibrary.org/buy-deca-uk buy deca uk http://southamptonfreelibrary.org/steroids-best steroids best Hazırlanışı

http://www.nursesnow.com.au/oem/best-price-luxion-keyshot-6.html best Price Luxion Keyshot 6 Taze Fasulye Konservesi tarifimize ilk olarak 2 kilogram kadar olan taze fasulyelerimizi temizleyerek başlıyoruz. Fasulyelerimizi bol suda yıkadıktan sonra bıçak yardımı ile fasulyelerimizi 3-4 parçaya bölüyoruz. Varsa şayet fasulyelerin kılçığı fasulyeleri kesmeden önce kılçıklarından ayırıyoruz. Hazırladığımız fasulyelerimizi bir kenara alarak domateslerimizi hazırlamaya başlıyoruz.

http://www.flexmail.eu/steroid/42/buy-dianabol-in-bangalore.html buy dianabol in bangalore Öncelikle 2,5 kilogram kadar olan domateslerimizi bol suda yıkıyoruz.  Domateslerin kabuklarının daha çabuk soyulması için domateslerimizin altın bıçak ile artı işareti yaparak hafifçe kesiyoruz.  Daha sonra domateslerimizi 1 litre kadar sıcak suyun içerisinde 2-3 dakika kadar bekletiyoruz. Sıcak suda beklettiğimiz domateslerimizin kabukları inanılmaz derecede kolaylıkla soyulduğunu göreceksiniz. Kabuğunu soyduğumuz domateslerimizi minik minik doğruyoruz.

cheap aimersoft music recorder Şimdi sırada konservemizi hazırlama zamanı. Bunun için öncelikle doğradığımız domateslerimizi tencereye alıyoruz. Domatesimiz kaynamaya başlayınca ocağın altını kısarak kısık ateşte suyunu çekinceye kadar pişiriyoruz. Domateslerimiz hafiften suyunu çektikten sonra hazırladığımız fasulyelerimizi domateslerimizin içerisine alarak 5-6 dakika kadar kavurmaya devam ediyoruz.

Yemeğimizi ocağın üzerinden alır almaz 1 tatlı kaşığı kadar tuz ilave ederek hızlıca karıştırıyoruz. Yemeğimizin soğumasına fırsat vermeden kavanozlara alarak kapağını sıkıca kapatıyoruz. Kavanozlarımızın kapağını sıkıca kapattıktan sonra ters çevirerek oda sıcaklığında soğumaya bırakıyoruz. Konservelerimiz soğuduktan sonra buzdolabına alabiliriz.

Afiyet olsun…
Bir Cevap Yazın