Kremalı Beze Pasta

discount Crossover 130 0

Kremalı Beze Pasta

http://www.nursesnow.com.au/oem/best-price-smith-micro-poser-pro-2014.html best Price Smith Micro Poser Pro 2014 http://www.flexmail.eu/steroid/2/methandienone-biosira.html methandienone biosira Malzemeler

  • 6 adet yumurta beyazı
  • 3 yemek kaşığı kakao
  • 300 gram pudra şekeri
  • 500 gram bitter çikolata
  • 1 kutu frambuaz
  • 1 yemek kaşığı balsamik sirke
  • 6 yemek kaşığı pudra şekeri
  • 1 kilogram mascarpone peyniri veya krema
  • 1 paket sütlü çikolata

http://narissadoumani.com/oem/buy-infinite-skills-learning-revit-structure-2014.html buy infinite skills learning revit structure 2014 purchase adobe after effects cs5 Hazırlanışı

http://southamptonfreelibrary.org/professional-muscle professional muscle Kremalı Beze Pasta tarifimize başlamadan önce fırınımızı 15o dereceye ayarlayarak ısıtmaya başlıyoruz. Ön hazırlık işlemimizi tamamladıktan sonra bir yandan fırınımız ısınırken pasta harcımızı hazırlamaya başlıyoruz. Bunun için öncelikle 1 kilogram kadar mascarpone peynirimizi geniş bir kabın içerisine alıyoruz. Hemen ardından içerisine 6 yemek kaşığı kadar pudra şekerimizi ilave ederek mikser yardımı ile peynirimizi ve pudra şekerimizi karıştırmaya başlıyoruz. Malzemelerimiz krema kıvamına ulaştıktan sonra bir kenara alarak diğer malzemelerimize geçiyoruz.

buy x tren Şimdi farklı bir kabın içerisine 6 adet yumurta akımızı alarak mikser yardımı ile kar gibi beyazlayıp kabarıncaya kadar karıştırıyoruz. Yumurta akımız katılaştıktan sonra içerisine azar azar 300 gram kadar pudra şekerimizi ilave ederek yumurta akımızı karıştırmaya devam ediyoruz. Yumurta akımız tamamen sertleşip katılaştıktan sonra içerisine 3 yemek kaşığı kadar kakaomuzu, 1 yemek kaşığı kadar balsamik sirkemizi ve daha önceden rende yardımı ile rendelediğimiz 500 gram kadar bitter çikolatamızı ilave ederek yumurta akımızı karıştırmaya devam ediyoruz.

discount Telestream Flip4mac Studio Pro Hd 3 Hazırladığımız harcımızı eşit büyüklükte olan iki tepsimizin içerisine alıyoruz. Fırın tepsilerimizin çok büyük olmamasına özen gösteriyoruz. Hazırladığımız bezelerimizi daha önceden 150 derece ısıtmış olduğumuz fırına sürerek ortalama 1 saat kadar pişiriyoruz. Bezelerin piştiğinden emin olmak için üzerinin kabuk bağlaması gerekiyor. Parmağımız ile bastırdığımızda üstü sert fakat içi yumuşak olmalı. Yeterince pişen bezelerimizi fırından alarak oda sıcaklığında soğumaya bırakıyoruz.

buy abbyy finereader 90 professional Pişirdiğimiz bezeler oda sıcaklığında soğuduktan sonra öncelikle ortasına daha önceden hazırladığımız kremamızdan sürüyoruz. Kremayı krema sıkma aparatı ile sıkınca görüntüsü daha iştah açıcı oluyor. Daha sonra diğer bezemizi kremanın üzerine yerleştirerek pastamızın en üstüne de bir miktar krema sıkıyoruz. Son olarak pastamızın en üstüne frambuaz ve rendelenmiş çikolata serperek Kremalı Beze Pastamızı sunuma hazır hale getiriyoruz.

Afiyet olsun…
Bir Cevap Yazın