Kestaneli Havuçlu Pirinç Pilavı

best price autodesk revit structure 2015 0

Kestaneli Havuçlu Pirinç Pilavı

methandienone phenom pharmacy opinie dbol steroid results Malzemeler

  • 2 adet havuç
  • 2 bardak pirinç
  • 100 gram tereyağı
  • 1 adet kesme şeker
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1 adet tavuk bulyon
  • 2 yemek kaşığı kuş üzümü
  • 5 adet kestane

http://narissadoumani.com/oem/discount-windows-server-2016-standard.html discount windows server 2016 standard real test supplement Hazırlanışı

http://www.nursesnow.com.au/oem/best-price-microsoft-office-access-2010.html best Price Microsoft Office Access 2010 Kestaneli Havuçlu Pirinç Pilavı tarifimize başlamadan önce 2 su bardağı kadar baldo pirincimizi geniş bir kabın içerisine alarak üzerini geçecek kadar sıcak su ilave ediyoruz. Hemen ardından 1 tatlı kaşığı kadar tuz ekleyerek pirincimizi sıcak tuzlu suda yaklaşık olarak 1 saat kadar bekletiyoruz.

tren a Bir yandan pirincimiz sıcak suda beklerken diğer yandan 2 adet havucumuzu yıkıyoruz. Yıkadığımız havuçlarımızın kabuklarını soyduktan sonra ince ince doğruyoruz. Veya rendemizin kalın kısmı ile rendeliyoruz. Rendelediğimiz havuçlarımızı pilav tenceremize aldıktan sonra daha önceden oda sıcaklığında bekleterek homojen hale getirdiğimiz tereyağımızı ilave ederek havuçlarımızı kavurmaya başlıyoruz.

cheap autodesk alias autostudio 2016 Havuçlarımız hafiften sotelenmeye başlayınca içerisine kabuklarını soyarak ortadan ikiye böldüğümüz 5 adet kestanemizi ilave ediyoruz. Kısık ateşte ortalama 7-8 dakika kadar kavurduktan sonra 2 yemek kaşığı kadar kuş üzümü ekleyerek kavurma işlemini sürdürüyoruz. Kestane ve havuçlarımız sotelendikten sonra daha önceden sıcak tuzlu suda beklettiğimiz pirincimizin suyunu süzerek pilav tenceremize alıyoruz.

buy Online Imagineer Systems Mocha Pro V31 Pirincimizi diğer malzemelerimiz ile 2-3 dakika kavurduktan sonra damak tadımıza uygun olacak şekilde bir miktar tuzumuzu, 1 adet tavuk bulyonumuzu, 1 adet kesme şekerimizi ilave ediyoruz. Son olarak 2 su bardağı kadar suyumuzu da tenceremize alarak pilavımızı ortalama 10-12 dakika kadar pişiriyoruz. Hazırladığımız Kestaneli Havuçlu Pirinç Pilavımızı oda sıcaklığında 10 dakika kadar dinlendirdikten sonra servis tabaklarına alarak sunuma hazır hale getiriyoruz.

methandienone steroid side effects Afiyet olsun…
Bir Cevap Yazın

http://southamptonfreelibrary.org/steroids-gone-wrong steroids gone wrong Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.