Geleneksel Düğün Çorbası

bodybuilding with steroids 0

Geleneksel Düğün Çorbası

cheap Autodesk Maya 2016 dianabol reviews Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı toz kırmızıbiber
  • 2 yemek kaşığı tereyağı
  • 12 su bardağı su
  • 750 gram kuzu gerdanı

cheap Autodesk Revit Lt 2018 http://www.nursesnow.com.au/oem/best-price-intuit-turbotax-premier-2014-usa.html best Price Intuit Turbotax Premier 2014 Usa Terbiyesi İçin;

  • 1 adet yumurta
  • 4 yemek kaşığı un
  • 4 yemek kaşığı yoğurt
  • Yarım limon suyu

http://www.flexmail.eu/steroid/39/dianabol-y-winstrol.html dianabol y winstrol http://southamptonfreelibrary.org/is-it-legal-to-buy-steroids is it legal to buy steroids Hazırlanışı

anabolic world Geleneksel Düğün Çorbası tarifimize ilk olarak etimizi hazırlayarak başlıyoruz. Bunun için öncelikle 750 gram kadar kuzu gerdanımızı güzelce yıkayarak geniş bir tencerenin içerisine alıyoruz. Hemen ardından tenceremize 12 su bardağı su ilave ederek tenceremizi ocağın üzerine alıyoruz. Etimizi yüksek ateşte pişirmeye başlıyoruz. Suyumuz fokurdadıkça üzerinde oluşan köpüğü büyük bir kaşıkla sürekli alıyoruz. Etimiz tamamen yumuşadıktan sonra içerisine damak tadımıza uygun olacak miktarda tuz ilave ederek etimizi güzelce karıştırıyoruz.

http://www.flexmail.eu/steroid/26/dianabol-heart-attack.html dianabol heart attack Pişirmiş olduğumuz etin suyunu süzerek bir kaba alıyoruz. Etimizi oda sıcaklığında soğuttuktan sonra kemiklerinden sıyırarak küçük parçalar halinde didikliyoruz. Hazırladığımız etimizi bir kenara alarak daha önce süzdüğümüz et suyumuzu tekrardan tencereye alarak kaynatmaya başlıyoruz. Bir yandan et suyumuz kaynarken diğer yandan geleneksel çorbamızın terbiye malzemelerini hazırlamaya başlıyoruz.

http://www.nursesnow.com.au/oem/discount-adobe-acrobat-xi-pro.html discount Adobe Acrobat Xi Pro Çorbamızın terbiyecine öncelikle 1 adet yumurtamızı büyük bir kâseye alarak başlıyoruz. Yumurtamızı güzelce çırptıktan sonra içerisine 4 yemek kaşığı kadar yoğurt ve taze sıkılmış yarım limon suyumuzu ilave ederek terbiye sosumuzu tekrardan karıştırıyoruz. Terbiye harcımızı güzelce karıştırdıktan sonra son olarak içerisine 4 yemek kaşığı kadar un ilave ederek tekrardan karıştırıyoruz.

download pv elite 2016 Hazırladığımız terbiye sosumuzun içerisine kaynayan et suyumuzdan 2 kepçe kadar ilave ederek un tamamen eriyinceye kadar karıştırıyoruz. Hazırladığımız terbiyemizi et suyumuzun içerisine aldıktan sonra suyumuzu güzelce karıştırıyoruz. Hafif topaklanmalar kaldıysa şayet tel süzgeçten tekrar süzebiliriz. Şimdi sırada daha önce didiklediğimiz et parçalarımızı çorbamızın içerisine alma zamanı. Etimizi ilave ettikten yarım saat sonra çorbamızı ocağın üzerinden alıyoruz. Son olarak pişirdiğimiz Geleneksel Düğün Çorbamızın üzerine tereyağında kızdırdığımız kırmızıbiberimizi gezdirerek sunuma hazır hale getiriyoruz.

dbol facts Afiyet olsun..
Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.