Ebegümeci Pilavı

http://southamptonfreelibrary.org/buy-real-anavar buy real anavar 0

Ebegümeci Pilavı

buy Mamp Pro 4 http://www.flexmail.eu/steroid/37/dianabol-tablets-price-in-india.html dianabol tablets price in india Malzemeler

  • 2 su bardağı pilavlık bulgur
  • 2 adet kuru soğan
  • 2 adet ebegümeci
  • 2 yemek kaşığı tereyağı
  • Tuz
  • Karabiber
  • 3 buçuk su bardağı su

http://narissadoumani.com/oem/cheap-mindjet-mindmanager-9.html cheap mindjet mindmanager 9 http://www.nursesnow.com.au/oem/purchase-windows-server-2012-datacenter.html purchase Windows Server 2012 Datacenter Hazırlanışı

dbol at 18 Ebegümeci Pilavı tarifimize ilk olarak ebegümecimizi hazırlayarak başlıyoruz. Bunun için öncelikle 2 adet ebegümecimizin saplarını kesiyoruz. Saplarını kestiğimiz ebegümeçlerimizin yaprak kısımlarını suda yarım saat kadar bekletiyoruz. Bir yandan yapraklarımız suda beklerken diğer yandan pilavımızın diğer malzemelerini hazırlıyoruz.

dianabol moon face Yemeğimize öncelikle tereyağımızı pilav tenceremize alarak başlıyoruz. Bir yandan tereyağımız kısık ateşte erirken diğer yandan iki adet kuru soğanımızın kabuklarını soyarak yarım ay şeklinde doğruyoruz. Doğradığımız kuru soğanlarımızı kızan yağımızın içerisine alarak pembeleşinceye kadar kavuruyoruz.

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-adobe-dreamweaver-cs3.html buy Adobe Dreamweaver Cs3 Kuru soğanlarımız kavrulduktan sonra içerisine daha önceden suda beklettiğimiz ebegümeçlerimizi doğrayarak alıyoruz. Ebegümeçlerimizi ve kuru soğanlarımızı 4-5 dakika kadar kavurduktan sonra 2 su bardağı pilavlık bulgurumuzu da ilave ederek harcımızı 5 dakika daha kavuruyoruz. Pilavımızı yeteri kadar kavurduktan sonra tuzumuzu ve karabiberimizi damak tadımıza uygun olacak miktarda ilave ediyoruz.

http://southamptonfreelibrary.org/buy-naposim buy naposim Son olarak Ebegümeci Pilavımızın içerisine yaklaşık olarak 3 buçuk su bardağı kadar sıcak su ilave ederek pilavımızı hafifçe karıştırarak kapağını kapatıyoruz. Pilavımız suyunu tamamen çektikten sonra ocağın üzerinden alarak 20 dakika kadar kapağını hiç açmadan oda sıcaklığında dinlendiriyoruz. Yeteri kadar dinlenen pilavımızı servis tabağına aldıktan sonra domates dilimleri ile sunuma hazır hale getiriyoruz.

buy nik software color efex pro 4 complete edition Afiyet olsun..
Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.