C Vitaminli Bademli Kek

Buy steroids sri lanka 0

C Vitaminli Bademli Kek

http://www.gestiona.es/metandrostenolona-ciclo Metandrostenolona ciclo http://royalmaderavineyards.com/sustanon-opinie Sustanon opinie Malzemeler

  • 3 adet yumurta
  • 3 yemek kaşığı un
  • 2 adet limon
  • 1 çay bardağı kıyılmış badem
  • 50 gram badem ezmesi
  • Yarım su bardağı toz şeker
  • 1 tatlı kaşığı kabartma tozu
  • 1 tutam tuz

Ftv lasix im Winstrol 10ml quality pharmaceutical Hazırlanışı

Clenbuterol sale C Vitaminli Bademli Kek tarifimize başlamadan önce fırınımızı 160 dereceye ayarlayarak ısıtmaya başlıyoruz. Bir yandan fırınımız ısınırken diğer yandan fırın tepsimizin içerisine3-4 yemek kaşığı kadar yağ dökerek fırça yardımı ile fırın tepsimizi yağa buluyoruz. Ön hazırlık işlemimizi tamamladıktan sonra kekimizin iç harcını hazırlamaya başlayabiliriz.

anastrozole bodybuilding dosage Kek harcımıza öncelikle sıvı harcımızı hazırlayarak başlıyoruz. Bunun için ilk olarak 3 adet yumurtamızı ve yarım çay kaşığı kadar tuzumuzu geniş bir kabın içerisine alarak karıştırıyoruz. Hemen ardından yumurtamızın içerisine yarım su bardağı kadar toz şekerimizi ilave ederek mikser yardımı ile köpürünceye kadar karıştırıyoruz.

http://kokinetics.com/low-levels-of-testosterone-in-women Low levels of testosterone in women Harcımızı yeteri kadar karıştırdıktan sonra 2 adet limonumuzun suyunu limon sıkma aparatı yardımı ile suyunu sıkarak harcımıza ilave ediyoruz. Daha sonra 50 gram badem ezmememizi de harcımıza ilave ederek harcımızı mikser yardımı ile 4-5 dakika kadar karıştırıyoruz. Şimdi sırada unlu malzemelerimizi hazırlama zamanı. Unlu malzemelerimizden öncelikle3 yemek kaşığı kadar unumuzu elek yardımı ile eliyoruz. Hemen ardından 1 tatlı kaşığı kadar kabartma tozumuzu da aynı işlemden geçiriyoruz.

http://steroidsbesthgh.com/hgh-injections-for-children_ri/ Hgh injections for children Elekten geçirdiğimiz unumuzu ve kabartma tozumuzu kaşık ile karıştırdıktan sonra içerisine 1 çay bardağı kadar çekilmiş bademimizi ilave ediyoruz. Hazırladığımız unlu malzemelerimizi sıvı harcımızın içerisine ilave ettikten sonra tüm harcımızı güzelce karıştırıyoruz. Elde ettiğimiz kek harcımızı daha önceden tabanını yağladığımız fırın tepsimizin içerisine alıyoruz. Tepsimizi daha önceden160 derece ısıtmış olduğumuz fırına sürerek kekimizi ortalama 25-30 dakika kadar pişiriyoruz. Pişirdiğimiz kekimizi oda sıcaklığında 30 dakika kadar dinlendirdikten sonra üzerine pudra şekeri serperek kekimizi sunuma hazır hale getiriyoruz.

Afiyet olsun..
Bir Cevap Yazın