Büyük İtiraf!

methandienone nl 0

Büyük İtiraf!

http://www.nursesnow.com.au/oem/discount-stellar-phoenix-data-recovery-v4.html discount Stellar Phoenix Data Recovery V4 KFC ve McDonald’s gibi iki büyük gıda devine ürün tedarik eden bir firmanın büyük itirafı sonucunda dev isimler harekete geçti. Firmanın KFC ve McDonald’sa son kullanım tarihi geçmiş sığır eti ve tavuk eti sattığını itiraf etmesinin sonucunda haberin hızla yayılmasıyla iki büyük şirket basın açıklaması yaparak  şirketten aldıkları ürünlerin kullanımını durduklarını söyledi. Aralarında ki anlaşmayı bitirmekle beraber firmaya suç duyurusunda bulunacaklarını  ve olayla ilgili inceleme yürüteceklerini de duyurdular. 

cheap microsoft office project professional 2010 KFC ve McDonald’s yetkilileri, Çin’de çok popüler olan mikroblog adında bir internet sitesinde McDonald’sın resmi hesabından gıda güvenliğinin McDonald’s’ın önceliği olduğunu dile getirdi.Bunun yanı sıra tüketici güvenliğinin ön plana çıkarıldığı yasa ve düzenlemelere itaat ettiklerinin altını çizen yetkililer, bu nedenle gördükleri yasa dışı davranışlara karşı sıfır toleranslı olduklarını vurguladı. McDonald’s’ın şirket yöneticilerinden Yang Liqun da sıkı bir kalite kontrol sistemi olduklarından bahsederek, olayla ilgili inceleme yapacaklarını bildirdi. 

discount microsoft sharepoint server 2013 enterprise Öte yandan her iki şirketin Çin’de yaşadığı ilk sıkıntı bu değil. 2012 yılında da yine bu iki şirkete tavuk tedarik eden iki fabrikanın üretimi, tavuklara aşırı antibiyotik verdiği gerekçesiyle durdurulmuştu.